E-YDS Nedir?

 


Giriş

Pek ayrıntılı olmasa da, birçok sitede “E-YDS nedir, ne işe yarar?” sorularına cevap bulabilirsiniz. Ancak aşağıdaki durumda ne yapmanız gerektiğine dair sizi önceden uyaracak bir site bulamayabilirsiniz.

● Diyelim ki, E-YDS sınavına girdiniz ve bilgisayar başında sorulara cevap veriyorsunuz. Bir anda yanlışlıkla “Sınavı tamamla” butonuna bastınız. Bu işlemi geri alamazsınız ve sınavınız bitmiş sayılır. Telaşa kapılmadan hemen el kaldırın ve sınav gözetmenlerine durumu bildirin. Görevli kişi, bu işleminizi geri alır ve sınava kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ve endişe etmeyin; “Sınavı tamamla” butonuna basmadan önce sorulara verdiğiniz cevapların hiçbiri kaybolmaz.

Bu uyarı, okumakta olduğunuz dosyanın içinde var. “Başka neler var?” derseniz…

1) E-YDS sınavına girmeden önce ihtiyaç duyacağınız bütün genel ve teknik bilgiler.

2) Sınav merkezinde soruları cevaplayıp “Sınavı Tamamla” butonuna basana kadar yapmanız/yapmamanız gereken bütün işlemler.

3) Sınavın, kılavuzlarda bulunmayan bazı püf noktaları ve incelikleri.

Yine de cevapsız kalan sorunuz olursa, bize yazmayı unutmayınız (https://bademci.com/iletisim/). Dilerseniz, info@bademci.com adresine doğrudan mail de gönderebilirsiniz.

Not: Eğer sadece E-YDS sınavlarına nasıl başvurabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, https://bademci.com/e-yds-basvuru/ dosyasına tıklayabilirsiniz.

 

www.bademci.com


Devamı 1->2 3 4 5 6 7