İletişim

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu (Gerekli)

İletiniz


Mail adresimiz: info@bademci.com

İrtibat numaramız: 0543 351 51 51

(Lütfen kendi numaranızdan çağrı bırakınız. Bütün çağrılar öğleden sonra cevaplandırılmaktadır.)

Bize mail gönderen ziyaretçilerimize önemli 3 not:

1- edu.tr  uzantılı adreslerin bağlı olduğu server'lar çok güçlü spam filtreleri kullanmakta ve bu adreslere gönderdiğimiz cevap mailleri alıcılara
ulaşmamaktadır. Bu nedenle, 
edu.tr uzantılı adresler yerine; yahoo, hotmail, gmail gibi yaygın kullanılan adresleri tercih etmenizi önerir ve rica ederiz.

2- Gönderdiğimiz cevap mailleri bazen doğrudan alıcıların spam klasörüne düşebilmektedir. Bu nedenle, spam klasörünüzü kontrol etmenizi ve bu klasöre bademci.com'dan gelen maili güvenli gönderen olarak işaretlemenizi (yani size gönderdiğimiz ve spam klasörüne düşmüş olan maili gelen kutusuna taşımanızı) rica ederiz. Bu işlemi bir kez gerçekleştirdiğinizde, bademci.com'dan gelen mailler bir daha spam klasörüne düşmeyecektir.

3- İletişim kutusuna yazılan her mail en geç 2 gün içinde mutlaka cevaplandırılır. Eğer bu süre zarfında mailinize cevap alamamışsanız, mail adresinizi yanlış yazmış olabileceğinizi ya da edu.tr uzantılı adres kullandığınız için bizim gönderdiğimiz cevap mailinin filtreye takılmış olabileceğini dikkate alınız ve lütfen mailinizi tekrar gönderiniz.